MÖBLER / Skåp & hyllor / Buffé 9772339

nr 977 2339

Buffé

1890-tal, Bemålad, längd: 160 cm, djup: 50 cm, höjd: 178 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 31 augusti 2015
kl 18:04:50