KONST / Litografier / Färglitografi 16816294
nr 1681 6294
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Signerad, numrerad pt. Färglitografi, bildmått: 43x54 cm, yttermått inklusive ram: 58x68 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 februari 2025
kl 19:07:54
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)