ART / Lithographs / Litograph in colors 17475128

nr 1747 5128

LITOGRAPH IN COLORS

Slmson 1851, "Allmoge från Sveriges provinser på Riddarhustorget". Litograph in colors, Image dimensions: 36x48 cm, outer dimensions including frame: 50x60,

Slmson 1851, "Allmoge från Sveriges provinser på Riddarhustorget". Färglitografi, bildmått: 36x48 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm. Ej signerad

SEK 150

Monday December 8 2025
at 20:21:57

6/12 21:04:11 1      100 kr
8/12 20:16:57 2      Vinnande bud