KONST / Litografier / Färglitografi 15695012
nr 1569 5012
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
på kartong, Signerad, numrerad 44/54. Färglitografi, bildmått: 140x87 cm, yttermått inklusive ram: 142x90 cm
Kondition: ej glas
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:13:56
8/10 07:51:21