FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 5485105
nr 548 5105
CHAIR
Lenght: ()
senbarock stil, ben med ball and claw avslut, senare sniderier
Condition: skada; spricka; repa; nagg eller slitage
Withdrawn
Monday October 27 2008
at 16:10:08
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.