FURNITURE / Tables / Writing desk 7383068
nr 738 3068
WRITING DESK
England, length: 125, width: 70, height: 78, wear, damages.
England, längd: 125, djup: 70, höjd: 78
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1500
Monday January 30 2012
at 18:03:04
1.200 kr
1.500 kr