FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 5486858
nr 548 6858
CUPBOARD
Lenght: ()
1700-tal, kompletterat (nyare benställning), längd: 140, djup: 57, höjd: 188
Condition: slitage, skador
1500
SEK 2200
Monday October 27 2008
at 16:00:00
1.800 kr
2.100 kr