![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 16165019
*
nr 1616 5019
Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
Kondition: Saknar ljusarmsfäste samt ljushållare
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2024
kl 18:34:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/4 21:08:10
1
700 kr
29/4 18:26:11
2
800 kr
29/4 18:27:22
1
900 kr
29/4 18:27:48
1
1.000 kr
29/4 18:28:13
3
1.000 kr
29/4 18:28:13
1
1.000 kr (Budbetjänt)
29/4 18:28:33
3
1.100 kr
29/4 18:29:29
1
Vinnande bud
29/4 18:29:37
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ikeas 1700-talsserie spegel spegellampetter väggbelysning väggljusstakar väggljusstake
-
6212 Lampett
Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pendel, Skult..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:32
-
6032 Ljusplåtar
Ett par, Tenn, CG Hallberg, 1929,27x17,5
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:27
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:20
-
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:19
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:48
*
Spegellampetter
Kondition: Saknar ljusarmsfäste samt ljushållare
Läs om budbetjänten
nr 1616 5019
Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
Kondition: Saknar ljusarmsfäste samt ljushållare
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/4 21:08:10 | 1 | 700 kr |
29/4 18:26:11 | 2 | 800 kr |
29/4 18:27:22 | 1 | 900 kr |
29/4 18:27:48 | 1 | 1.000 kr |
29/4 18:28:13 | 3 | 1.000 kr |
29/4 18:28:13 | 1 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
29/4 18:28:33 | 3 | 1.100 kr |
29/4 18:29:29 | 1 | Vinnande bud |
29/4 18:29:37 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ikeas 1700-talsserie spegel spegellampetter väggbelysning väggljusstakar väggljusstake
-
6212 Lampett
Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pendel, Skult..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:32 -
6032 Ljusplåtar
Ett par, Tenn, CG Hallberg, 1929,27x17,5
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:27 -
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:20
-
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:19 -
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:48