FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 10884001

nr 1088 4001

BOOKCASE

stained birch, skjutdörr i glas, length: 183 cm, width: 31 cm, height: 110 cm, wear, damages.

Betsad björk, skjutdörr i glas, längd: 183 cm, djup: 31 cm, höjd: 110 cm

Condition: slitage, skador

SEK 1100

Monday February 6 2017
at 19:45:41