ART / Oil paintings / Oil painting 11426470
nr 1142 6470
OIL PAINTING
Johann Baptist II Von Lampi, hans art, kvinnoporträtt med duva, duk, 64x54, no signature, retuscher, repairs.
Johann Baptist II Von Lampi, hans art, kvinnoporträtt med duva, duk, 64x54, ej signerad
Condition: retuscher, lagningar
4000
SEK 3000
Monday November 6 2017
at 18:06:46
6/11 17:57:07
6/11 18:04:00