KONST / Litografier / Färglitografi 9894235
nr 989 4235
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Yrjö Edelmann (f. 1941), 24/175, motivet: 22 x 38
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:00:55
400 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann