KONST / Litografier / Färglitografi 12191132
nr 1219 1132
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Jan Rhodin (f. 1938), Rådjur. Signerad, numrerad 269/360, Motivet: 20x30 cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:56:05