KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12144149
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor etsningar grafik inga lindén linoleumsnitt träsnitt
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:06
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor etsningar grafik inga lindén linoleumsnitt träsnitt
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:06



