![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 9614050
*
nr 961 4050
Pall
1960-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:07:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 08:35:08
1
200 kr
8/5 10:29:27
2
300 kr
8/5 22:15:42
3
400 kr
8/5 22:18:16
2
Vinnande bud
10/5 20:46:19
4
500 kr
10/5 20:46:19
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pall stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:07
-
6164 Pallar
2 st. Höjd: 22 cm, diameter: 25 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:55
*
Pall
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4050
Pall
1960-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 08:35:08 | 1 | 200 kr |
8/5 10:29:27 | 2 | 300 kr |
8/5 22:15:42 | 3 | 400 kr |
8/5 22:18:16 | 2 | Vinnande bud |
10/5 20:46:19 | 4 | 500 kr |
10/5 20:46:19 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{E50141FC-7F52-4FEA-9C5D-4633C3A56C1C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pall stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:07 -
6164 Pallar
2 st. Höjd: 22 cm, diameter: 25 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:55