KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15989191
nr 1598 9191
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 252/285, daterad - 78. Bildmått: 39x39 cm, yttermått inklusive ram: 57x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:33:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström