ART / Oil paintings / Oil painting 15649318
nr 1564 9318
OIL PAINTING
unidentified artist. Monogramsignerad FH -98, åkerlandskap med jordbrukare. Oil on canvas, 49x61 cm, outer dimensions including frame: 66x80, damaged canvas.
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad FH -98, åkerlandskap med jordbrukare. Olja på duk, 49x61 cm, yttermått inklusive ram: 66x80 cm
Condition: skadad duk
700
SEK 900
Monday September 18 2023
at 20:38:57
300 kr
350 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
800 kr (Robot)