![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14842082
*
nr 1484 2082
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, -52, Interiör. Olja på duk, 43x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x56 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 augusti 2022
kl 19:18:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/8 13:33:26
1
300 kr
29/8 16:17:27
2
Vinnande bud
29/8 19:11:57
1
400 kr
29/8 19:11:57
2
450 kr (Budbetjänt)
29/8 19:13:54
1
500 kr
29/8 19:13:54
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
29 aug
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm Kåge, Lisa Larson, St ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: interiör olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:11
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:23
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro
nr 1484 2082
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, -52, Interiör. Olja på duk, 43x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x56 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 augusti 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/8 13:33:26 | 1 | 300 kr |
29/8 16:17:27 | 2 | Vinnande bud |
29/8 19:11:57 | 1 | 400 kr |
29/8 19:11:57 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
29/8 19:13:54 | 1 | 500 kr |
29/8 19:13:54 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
29 aug
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm Kåge, Lisa Larson, St ...![](/tema/themes/{51F8DCD2-6E4F-4EC9-BAA3-07AB2427EE5A}_183x97.jpg)
Läs mer om Retro
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: interiör olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:11 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:23