ÖVRIGT / Smycken / Berlock 10827315
nr 1082 7315
Berlock
+ hänge, Emalj
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:39:35
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr