KONST / Litografier / Serigrafi 8214084
nr 821 4084
Serigrafi
Efter Vasarely, signerad i tryck, ramens innermått: 60x58
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2013
kl 18:47:14
22/4 13:37:55