KONST / Litografier / Färglitografier 7528196
*
nr 752 8196
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografier, 3 st, Gunnar Stålbrand (f. 1925), motivets mått: 33 x 40, Stockholmsmotiv
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 april 2012
kl 17:47:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/4 19:00:43
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gunnar Stålbrand
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Läs mer om Gunnar StÃ¥lbrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gunnar stålbrand litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49
-
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:41
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:35
*
Gunnar Stålbrand
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Läs mer om Gunnar StÃ¥lbrand
nr 752 8196
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografier, 3 st, Gunnar Stålbrand (f. 1925), motivets mått: 33 x 40, Stockholmsmotiv
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/4 19:00:43 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gunnar Stålbrand
Gunnar StÃ¥lbrand, svensk tecknare och mÃ¥lare född i Stockholm 1925, död 2006 .Läs mer om Gunnar StÃ¥lbrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gunnar stålbrand litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49 -
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:41 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:35