Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 8012007



*

nr 801 2007


Färglitografi

Lyth, 65/150, motivets mått: 58 x 42


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 januari 2013
kl 19:45:54


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/1 17:15:53 1      200 kr
14/1 17:14:09 2      300 kr
14/1 19:34:11 1      350 kr
14/1 19:40:55 3      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad lyth
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr