KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9669083

nr 966 9083

Pietro Dalla Santa

(1931-2002), Sverige

Akvarell, Pietro Dalla Santa (1931-2002), Eka, signerad, 63x43

Kondition: skadat glas

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 juni 2015
kl 18:51:01

8/6 17:18:22 1      Vinnande bud

Pietro Dalla Santa

Läs mer om Pietro Dalla Santa