KONST / Litografier / Färglitografi 15343224
nr 1534 3224
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 234/325, daterad 1965, figur, 50x35 cm, yttermått inklusive ram: 71x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:16:35
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman