![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 8772485
*
nr 877 2485
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi , Gunnar Brusewitz (1924-2004), 82/120, motivet: 14x18
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 februari 2014
kl 18:42:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/2 20:38:41
1
600 kr
24/2 01:18:21
1
800 kr
24/2 14:23:13
2
600 kr
24/2 14:23:51
2
800 kr
24/2 14:24:10
2
900 kr
24/2 16:39:39
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gunnar Brusewitz
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Läs mer om Gunnar Brusewitz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar brusewitz litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09
*
Gunnar Brusewitz
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Läs mer om Gunnar Brusewitz
nr 877 2485
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi , Gunnar Brusewitz (1924-2004), 82/120, motivet: 14x18
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 februari 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/2 20:38:41 | 1 | 600 kr |
24/2 01:18:21 | 1 | 800 kr |
24/2 14:23:13 | 2 | 600 kr |
24/2 14:23:51 | 2 | 800 kr |
24/2 14:24:10 | 2 | 900 kr |
24/2 16:39:39 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gunnar Brusewitz
Gunnar Brusewitz, svensk mÃ¥lare född 1924, död 2004.Läs mer om Gunnar Brusewitz
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar brusewitz litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09