ART / Lithographs / Litograph 8001134
nr 800 1134
LITOGRAPH
Efter Carl Larsson, subject size: 38x55,
Efter Carl Larsson, motivets mått: 38x55
1000
SEK 500
Monday January 7 2013
at 19:28:05
450 kr
400 kr