KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 17025240
nr 1702 5240
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Rödkrita, Signerad, nr 11, häst 11. Bildmått: 72x99 cm, yttermått inklusive ram: 81x107 cm
Kondition: skadad glasskiva
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:12:00
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman