KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15597086
nr 1559 7086
Hans Walter Sundberg
(f. 1922)
Hans Walter Sundberg (f. 1922), monogramsignerad, "spindelnät". Blandteknik, bildmått: 26x22cm, yttermått inklusive ram: 39x38cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:34:42
28/8 17:02:01