KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15597086

nr 1559 7086

Hans Walter Sundberg

(f. 1922)

Hans Walter Sundberg (f. 1922), monogramsignerad, "spindelnät". Blandteknik, bildmått: 26x22cm, yttermått inklusive ram: 39x38cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 20:34:42

28/8 17:02:01 1      Vinnande bud