ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawings 9195030
nr 919 5030
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Roger Risberg (1956-2011), 2 st, tusch, signerade RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling,
DRAWINGS (F), Roger Risberg (1956-2011), 2 st, tusch, signerade RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling
Condition: Smuts/fläckar
Roger Risberg, Swedish painter, born 1956, dead 2011.
1500
SEK 600
Monday October 20 2014
at 19:41:58
16/10 13:36:12