FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 8371538
nr 837 1538
ARMCHAIRS
one pair, 1930s, wear, ren behov.
Ett par, 30-tal
Condition: slitage, ren behov
600
SEK 200
Monday July 29 2013
at 20:45:19
150 kr
150 kr