ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 12261042
nr 1226 1042
Nino Ramsby
(f. 1972), Sverige
Nino Ramsby (b. 1972), Sweden. 'Årstabron'. Signed, dated Nino 2018. Mixed media (fine art print + akvarell), monterad på glas, 30x23 cm. Skänkt till auktionen av konstnären genom stadsbrud Babben Larsson,
"Årstabron". Signerad, daterad Nino 2018. Mixed media (fine art print + akvarell), monterad på glas, 30x23 cm. Skänkt till auktionen av konstnären genom stadsbrud Babben Larsson
Nino Ramsby, Swedish painter, born 1972.
2000
SEK 5000
Thursday October 18 2018
at 18:00:00
500 kr
600 kr
(RESERVE NOT MET)
700 kr
700 kr
(RESERVE NOT MET)
hidden*
- Thema-auction
Oct 18
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Read more about Stadsbrudskåren