KONST / Litografier / Färglitografi 16182002
nr 1618 2002
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Signerad, numrerad 49/50. Färglitografi, bildmått: 47x61 cm, yttermått inklusive ram: 71x82 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:26:25
150 kr
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr