KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15085079
nr 1508 5079
Aage Mang. Signerad, kor. Olja på duk, 36x63cm, yttermått inklusive ram: 46x73cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:15:42
11/12 00:31:19
ABC-flickor (Lisa Larson)