ART / Lithographs / Litograph in colors 7405560
nr 740 5560
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Lennart Nyström (b. 1944), 85/175, sheet: 85x60, unframed.
LITOGRAPH IN COLORS (F), Lennart Nyström (f. 1944), 85/175, bladets mått: 85x60
Condition: oramad
300
SEK 100
Monday February 13 2012
at 19:43:56
13/2 18:36:29