ÖVRIGT / Diverse / Väggreliefer 7641316
nr 764 1316
Väggreliefer
1 par, sent 1800-tal, metall, Tyskland, 33x34
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 juni 2012
kl 18:04:24
150 kr
150 kr
200 kr