ART / Oil paintings / Oil painting 7582185

nr 758 2185

OIL PAINTING

artist unknown, Palatsineriör, sign och daterad 1869, 49x67, damaged canvas.

Okänd Konstnär, Palatsinteriör, sign och daterad 1869, 49x67 oramad

Condition: dukskador

Withdrawn

Monday May 14 2012
at 19:04:46