KONST / Litografier / Färglitografi 9199731
nr 919 9731
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 365/460, signerad, motivet: 22x32
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 19:18:46
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren