ART / Lithographs / Litografiskt tryck 8078341
nr 807 8341
Litografiskt tryck
Stockholm, subject size: 45x72,
Stockholm, motivets mått: 45x72
SEK 300
Monday February 11 2013
at 19:38:52
8/2 02:54:06