FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 11312427
nr 1131 2427
ARMCHAIRS
one pair, rococo style, wear, damages.
ett par, Rokokostil
Condition: slitage, skador
600
SEK 250
Monday September 25 2017
at 19:21:38
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)