KONST / Litografier / Färglitografi 11367302
nr 1136 7302
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Björn Krestesen (f. 1951), signerad, 115/150, motivet: 26x17
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 18:26:37
15/10 18:02:47
100 kr
16/10 18:12:01