KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9352024
nr 935 2024
Blandteknik
Wolf Vostell (1932-1998), 'Maya', signerad 1986, bladets mått: 73x102 cm
Kondition: + två böcker
Utrop:
20.000 kr
Såld:
7.400 kr
måndag 19 januari 2015
kl 18:28:50
13/1 01:01:30
7.200 kr
19/1 18:23:50