KONST / Litografier / Färglitografi 13163331

nr 1316 3331

Jan Håfström

(f. 1937), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 13/100, daterad 2012, oramat löst blad, bladets mått: 60x42 cm

Jan Håfström, svensk målare född 1937.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:24:15

28/3 15:18:35 1      500 kr
30/3 13:56:08 2      Vinnande bud

Jan Håfström

Läs mer om Jan HÃ¥fström