ART / Lithographs / Litograph 8091093
nr 809 1093
LITOGRAPH (F)
Owe Gustafsson, 126/400, signed, sheet: 30x21,
Owe Gustafsson, 126/400, signerad, bladets mått: 30x21
Condition: löst blad
600
SEK 150
Monday February 25 2013
at 18:09:56
25/2 14:23:09
100 kr
25/2 17:32:52