FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skåp 4605440

nr 460 5440

Skåp

Lenght: ()

1800-tal, 2-delat, ådringsmålat, längd: 75, djup: 43, höjd: 198 (slitage)

2500

SEK 2300

Monday April 2 2007
at 16:00:00