KONST / Litografier / Färglitografi 13316059
nr 1331 6059
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Skepp. Signerad. PT. Motivet: 48x73 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:16:22
1/6 16:26:49