GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 8078066

nr 807 8066

Vas

Kina, omkring 1800. , höjd: 41

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

400 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 11 februari 2013
kl 20:11:39