KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13062321

nr 1306 2321

Blandteknik

Truls Olin, "Ett möte". Signerad, daterad -95. Motivet: 30x25

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 10 februari 2020
kl 19:39:38