KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7696296
nr 769 6296
Blandteknik
Sigyn Halmstad, segelfartyg, signerad AS, 1887, 26x42
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 19:17:16
300 kr
350 kr