ART / Lithographs / Litograph 16873418
nr 1687 3418
LITOGRAPH
Hanna Dilian, coloured, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), stad. Image dimensions: 39x24 cm, outer dimensions including frame: 51x36, skadad ram.
Hanna Dilian, Kolorerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), stad. Färglitografi, bildmått: 39x24 cm, yttermått inklusive ram: 51x36 cm. Signerad
Condition: skadad ram
300
Monday Mars 17 2025
at 19:56:46