GLASS & CERAMICS / Ceramics / Glazed tiles 7574330

nr 757 4330

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

6 parts, Efter Salvador Dalí, signerade i godset, 20x20, 1 med mindre nagg.

GLAZED TILES, 6 st, Efter Salvador Dalí, signerade i godset, 20x20

Condition: 1 med mindre nagg

3500

SEK 2800

Monday May 7 2012
at 19:32:17

7/5 16:40:28 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Salvador Dalí

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Read more about Salvador Dalí