KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464433

nr 1346 4433

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben, Signerad. Olja på duk, 49x63 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

tisdag 8 september 2020
kl 04:12:30

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel